Obytný přívěs Bailey Orion 400-2, rok výroby 2012,  2-3 lůžka, délka nástavby 4,45m, délka celkem 5,35m, hmotnost prázdného karavanu 959kg (již započítáno cca 100kg na plyn, baterii a vodu), maximální přípustná hmotnost 1076kg

Doprodej nového karavanu. Model 2012, nepoužitý, 3 roky záruka. Tento přívěs pro vás máme připravený na prodejně. Zavolejte nám a nechte si ho předvést v plné kráse.

Topení na plyn, topení na 220V, rozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na plyn, ohřev vody na elektriku, dvojitá okna, ovládací panel elektroniky, hlásič oxidu uhličitého, požární hlásič, zabudované rádio, střešní televizní anténa, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, venkovní kaslík na 12v baterii, přípojka na 220v, ALU kola, stabilizátor

Spaní pro 2-3 osoby. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5-ti minut. Toto sezení se může využít jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici velký a malý stolek.

Kuchyně s plynovou troubou, mikrovlnnou troubou, chladničkou (220,12,plyn), grilem, plynovými sporáky, dřez, odkapávací plocha, pracovní plocha.

Koupelna je prostorná, samostatná, se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou thetford s vlastním zásobníkem a úložnými prostory.

Jedná se o nový nepoužitý karavan, modelový rok 2012, možnost odpočtu DPH.

 

Prodej na splátky ZDE

Informace k výbavě karavanů ZDE

Jak vypadá rozkládání lůžek ZDE

Proč nakupovat právě u nás ZDE

 

 

Fotogalerie: