Žádný “vyhrajte karavan, na víkend”. Jedině s námi můžete vyhrát celý karavan Caravelair Antares 400. O tento nový obytný přívěs můžete hrát na rádiu Impuls v soutěži Haló, tady Impulsovi. 

Legendární hra přichází pro jaro a léto roku 2017 s originálním konceptem. Všechny květnové a červnové pátky budou letos šťastné!

Princip hry zůstává stejný. Hraje se o desetitisíce a statisíce denně, postupně k nim budou přibývat speciální prémie. O hlavní prémii v podobě našeho krásného karavanu se hraje v pátek 26.5.2017.

Počínaje 5. květnem budou moderátoři rádia Impuls volat každý pátek přihlášeným účastníkům hry celý den – od 8:00 do 18:00, každou hodinu. Vždy o 10 tisíc korun. To proto, aby co největší počet z vás měl možnost prožít šťastný pátek.

Zvedne-li účastník soutěže telefon před koncem šestého zazvonění a ohlásí-li se následně do dvou sekund od okamžiku přijetí hovoru heslem „Haló, tady Impulsovi“, získává odměnu.

Do hry vstupte zdarma. Buď prostřednictvím sms zprávy napsané ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ a VÁŠ TELEFON odeslanou na číslo 900 11 nebo vyplněním formuláře ZDE: http://www.impuls.cz/souteze/halo-tady-impulsovi-stastny-patek/

Cena SMS se řídí aktuálním tarifem mobilního operátora účastníka. Technicky zajišťuje společnost ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 296 363 199 info@atspraha.cz.

Detailní informace o karavanu Caravelair Antares 400 v hodnotě 350 000 Kč vč. DPH

 

Popis:

Obytný přívěs francouzské výroby Caravelair Antares 400, rok výroby 2017, 4 lůžka, délka celkem 5,9 m, hmotnost prázdného karavanu 770 kg, maximální přípustná hmotnost 1000 kg, šířka 2,1 m. Základní výbava: Sítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, LED osvětlení v celém karavanu, COC celoevropská homologace, dodáváno včetně českých zásuvek a regulátoru plynu, vnitřní zásobník vody, Sklolaminátová střecha + přední a zadní díl jako ochrana proti krupobití, plynové topení, embosované boky.

Spaní pro 4 osoby. Pevné lůžko v oddělitelné ložnici. Velké sezení uprostřed, které se rozkládá na prostorné letiště během pěti minut.  

Kuchyně s kombinovanou chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je samostatná se sprchovou vaničkou, umyvadlem a chemickou toaletou. 

Karavan je nový, nepoužitý. Při převzetí je výherce seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

Další informace o karavanech Caravelair ZDE

Rozložení:

Fotografie výrobce:

Fotografie dealera:

!!! Ve dnech od 3.8. do 8.8. má oddělení karavanů uzavřeno. SvětKaravanů.cz - prodej příslušenství má otevřeno!!!