Mám zájem o tento karavan

Cena: 269 900 Kč

Obytný přívěs Abbey Expression 480, rok výroby 2008, 4 lůžka, celková délka 6,42 m, délka nástavby 5,44 m, celková šířka 2,23 m, celková výška 2,6 m, provozní hmotnost 1 123 kg, maximální povolená hmotnost 1 322 kg.

Topení na plyntopení na 220Vrozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na plyn, ohřev vody na elektriku, dvojitá okna, zabudované rádio s reproduktory, panoramatické onko, střešní anténa, sítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V trakční baterie s měničem, nabíječkou a ukazatelem stavu baterie, venkovní kastlík na 12V baterii, přípojka na 220V, externí vývod plynu pro grilly, venkovní dvířka k úložnému  prostoru, střešní ventilátor 12V, alarm, elektrický pojezd, rezervní kolo, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Velké sezení na přídi se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut. Francouzské dvoulůžko na zádi v oddělitelné ložnici.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), třemi plynovými a jednou elektrickou plotýnkou, plynovou troubou a grilem, mikrovlnou troubou (220V), dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Samostatná koupelna s chemickou toaletou a sprchovým koutem. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.