Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Abbey GTS 215, rok výroby 2007, 2 lůžka, celková délka 6 410 mm, celková šířka 2 230 mm, provozní hmotnost 1 182 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 360 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozkuch vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, televizní anténa na střeše, venkovní přípojka na plyn (grill), venkovní přípojka na vodu, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie, nosič kol na zadní stěně, rezerva v držáku pod karavanem, stabilizátor.

Spaní pro 2 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, mikrovlnou troubou, plynovou troubou, grilem, dřezem a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, chemickou toaletou Thetford a úložnými prostory.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.