Mám zájem o tento karavan

Cena: 834 900 Kč

Obytný přívěs Adria Alpina 763 UK, rok výroby 2018, 7 lůžek, délka celkem 9 720 mm, celková šířka 2 460 mm, provozní hmotnost 2 056 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 2 500 kg.

Teplovodní topný systém ALDE Compact 3020 s ohřevem vody (plyn, 230V), sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, panoramatické okno, 12V kontrolní panel, dvojitá okna, zimní paket, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, venkovní přípojka na vodu z řádu, venkovní dvířka k uložnému prostoru, venkovní sprcha, venkovní kombinovaná zásuvka 220V výstup a SAT/TV, držák na TV, DuoControl, markýza na střeše, elektronický pojezd ALKO s automatickým přítlakem, trakční baterie, stabilizátor.

Spaní pro 7 osob. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. Uprostřed karavanu se nachází francouzské lůžko. V zadní oddělitelné části karavanu naleznete tři pevné dětské palandy.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, mikrovlnnou troubou, digestoří, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna v zadní části karavanu se sprchou a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází před koupelnou.

Jedná se o komisní prodej.

U tohoto karavanu je možný odpočet DPH. Cena bez DPH 690 000 Kč.

Karavan je dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.