Mám zájem o tento karavan

Cena: 1 199 900 Kč

Obytný automobil Adria Coral Plus S600 SL, datum první registrace 2016, první majitel, výška 2,75 m, 3+1 lůžka, 5 míst k sezení, délka celkem 7,08 m, hmotnost prázdného vozidla 2967 kg, maximální přípustná hmotnost 3500 kg, 130 HP, 2.3 Fiat Multijet Diesel, nádrž pohonných hmot na 90L.

Automatická klimatizace v kabině, tempomat, elektronicky stahovatelná okénka, elektronicky nastavitelná a vyhřívaná zrcátka, ABS + EBD, ESP, Airbag spolujezdce, přední nárazník v barvě vozu, loketní opěrky, velké panoramatické okno. rádio, couvací kamera, tažné zařízení, stabilizační nohy, roletky na předním oknu, roletky na bočních oknech.

Truma Combi 6 – velmi výkonný plynový bojler i topení v jednom. Díky této kombinaci si dopřejete veškerý komfort i mimo kempy. Sítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, velká garáž (74×110), přípojka na 220 V, digitální ovládací panel 12V, zásobník pitné vody 100l, zásobník odpadní vody 85l – izolovaný a vyhřívaný, dveře do obytné části s oknem a centrálním zamykáním, otočná sedadla, nosič kol, rezervní kolo v garáži.

Spaní pro 3+1 osob – dvě prostorná dvoulůžka na zádi, které lze rozšířit, rozkládací lůžko z předního sezení.

Kuchyně s chladničkou 150 L (220,12,plyn), plynovým sporákem, digestoř, dřez, odkapávací plocha, pracovní plocha.

Koupelna se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou Dometic.

Jedná se o komisní prodej.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.