Mám zájem o tento karavan

Cena: 170 000 Kč
Původní cena: 199 900 Kč

Obytný přívěs Avondale Golden Mayfair 510-5, rok výroby 2001, délka nástavby 5,47 m, délka celkem 6,52 m, celková šířka 2,12 m, provozní hmotnost 985kg, maximální přípustná hmotnost 1200 kg.

Topení na plyntopení na 220Vrozvody a rozfuk vzduchuohřev vody na plyn, ohřev vody na elektriku, dvojitá oknazabudované rádio, střešní anténa, panoramatické oknosítě proti hmyzu na oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní kaslík na 12v baterii, přípojka na 220v, externí vývod plynu pro grilly, venkovní úložný prostor, stabilizátor, trakční baterie, nově zabudovaná vnitřní nádrž na 70 l, elektrický  pojezd Mover toto zařízení usnadní manipulaci s karavanem. Karavan odpojíte od automobilu a karavan poté přesouváte za pomoci dálkového ovládání. Postranní okénko v koupelně umožňuje sprchování venku mimo karavan

Spaní pro 5 osob. Sezení na zádi karavanu, které se rozkládá na dvoulůžko vespod a případně poskytuje možnost rozložit i palandu nad tímto sezením. Tento typ je vhodný i pro rozložení trvalého dvoulůžka na zádi. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Toto sezení je možné využít jako dvě menší samostatná lůžka.  Ke každému sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s plynovou troubou, chladničkou (220,12,plyn), grilem, plynovými sporáky, dřez, odkapávací plocha, pracovní plocha.

Kompaktní koupelna 3v1 se sprchou, umyvadlem a toaletou thetford s vlastním zásobníkem.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Pozor!!!! z důvodu velikonočních svátků máme od 19.04 do 22.04. zavřeno
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.