Mám zájem o tento karavan

Cena: 440 000 Kč
Původní cena: 490 000 Kč

Obytný přívěs Bailey Paegant 7 Limousin, rok výroby 2010, počet lůžek 4-5, délka celkem 7 830 mm, celková šířka 2 280 mm, provozní hmotnost 1 378 kg, maximální technicky přípustná hmotnost 1 589 kg.

Naftové topení Webasto Air Top EVO 40 D, topení na elektriku, topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plyn, sítě proti hmyzu na na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, dvojitá okna, panoramatické okno, zabudované rádio, televizní anténa na střeše, 2x venkovní dvířka k úložnému prostoru, plynový kombi alarm, nástřik podvozku na konci roku 2016, 2x hasící přístroj 1kg, Aquaroll 40L, zámek oje Alko, bezpečnostní petlice HEOsafe, bezpečnostní madlo Thule, příprava na zimní provoz, venkovní přípojka na plyn, DuoControl s bezpečnostními hadicemi, české zásuvky, nádrž na užitkovou vodu 70L, trakční baterie 110 Ah s nabíječkou a boosterem, venkovní kaslík pro 12V baterii, rezerva umístěná v předním kastlíku, Alko trezor 14L, nosič kol na zadní stěnu + extra úložný prostor, systém SOG pro odvětrávání toalety, Alko ATC elektrický stabilizační systém karavanu, 2x solární panel 130W s regulátorem MPP, elektrický pojezd Reich Easydrive 2.8 pro dvouosé karavany, střešní klimatizace Kronings NORDIC K2400 s tepelným čerpadlem.

Spaní pro 4-5 osob. Pevné francouzské dvojlůžko v oddělitelné ložnici. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut.Toto sezení je možné využít jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi se samostatným sprhovým koutem, umyvadlem a toaletou Thetford s vlastním zásobníkem.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve velmi dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.