Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Bailey Pageant Burgundy, rok výroby 2009, 4 lůžka, délka celkem 7 194 mm, celková šířka 2 280 mm, provozní hmotnost 1 225 kg, nevyšší technicky přípustná hmotnost 1 430 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, zabudované rádio, televizní anténa na střeše, venkovní dvířka k úložnému prostoru, rezerva v držáku pod karavanem, venkovní kastlík na trakční baterii, přípojka na vodu z řádu, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, trezor, elektrický pojezd, AL-KO ATC elektronický stabilizační systém, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. Toto sezení lze využít i jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek. V oddělitelné ložnici v zadní částí karavanu se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s absorpční chladničkou, plynovými sporáky, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna se sprchou a chemickou toaletou Thetford.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.