Mám zájem o tento karavan

Cena: 204 900 Kč

Obytný přívěs Bailey Pageant Champagne, rok výroby 2009, 4 lůžka, délka celkem 7 340 mm, šířka celkem 2 280 mm, provozní hmotnost 1 208 kg, maximální přípustná hmotnost 1 410 kg.

Topení na plyntopení na 220Vrozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plyndvojitá oknatelevizní anténa na střešepanoramatické oknostřešní ventilátor 12Vsítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní kastlík pro 12V baterii a přípojkou na 230V, stabilizátor, rádio, kouřový alarm.

Spaní pro 4 osoby. Malé sezení na boku, které se rozkládá na palandu pro dvě osoby. Vrchní palanda je běžně určena do 60kg. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je prostorná se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Opatření proti COVID-19: Provozovna pro veřejnost dočasně uzavřena. Pro individuální domluvu a zájem o karavany volejte 724009370.
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.