Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

Nová cena, původně 369 900 Kč nyní 324 900 Kč

Obytný přívěs Bailey Ranger 550/6, rok výroby 2008, 6 lůžek, délka celkem 7,02 m, délka nástavby 6,08 m, hmotnost prázdného karavanu 1058kg, maximální přípustná hmotnost 1298kg,

Topení na plyn, topení na 220V, rozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plyn, dvojitá okna, televizní anténa na střeše, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, ovládací panel 12V, solární panel 130 W, vnitřní nádrž 70 L, přídavné ventilátory pro lednici, venkovní kaslík pro 12V baterii, trakční baterie, venkovní přípojka plynu pro grily, venkovní zásuvka TV SAT, elektrický pojezd, stabilizátor, bezpečností patka Fiama na dveřích, evropské zásuvky, ochranný nástřik podvozku WURTh, vyjímatelné koberce.

Spaní pro 6 osob. Malé sezení na boku, které se rozkládá na palandu pro dvě osoby. Vrchní palanda je běžně určena do 60 kg. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Toto sezení je možné využít jako dvě samostatná lůžka. Ke každému sezení je k dispozici stolek. V zadní části jsou palandy.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, grilem, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna se sprchou, toaletou thetford s vlastním zásobníkem a umyvadlem. 

 

Karavan je v perfektním stavu, před prodejem byla udělána roční prohlídka a kontrola karavanu, včetně měření vlhkosti s protokolem.

Jedná se o komisní prodej.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.