Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Bailey Retreat Willow, rok výroby 2014, 4 lůžka, celková délka 8 975 mm, celková šířka 2 480 mm, provozní hmotnost 1 990 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 2 163 kg.

Alde Compact 3010 – teplovodní topný systém a systém ohřevu vody v jednom (plyn, 230V), termorolety na všech oknech, sítě proti hmyzu na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, zabudované rádio, kouřový hlásič, televizní anténa na střeše, satelit na střeše, 2x televize 24´, trakční baterie, venkovní dvířka k úložnému prostoru pod postelí, přední úložné kastlíky, venkovní přípojka na plyn (grill), přípojka na vodu z řádu, venkovní sprcha, izolovaná nádrž na odpadní vodu pod karavanem, elektrický pojezd, 2x klimatizace instalovaná pod předním sezením a pod královským lůžkem. 

Spaní pro 2 osoby. Sezení v přední části se již nedá rozložit na další spaní. V oddělitelné ložnici v zadní části karavanu se nachází královské lůžko.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, digestoří, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Prostorná koupelna uprostřed karavanu s umyvadlem, chemickou toaletou Thetford a úložnými prostory. Samostatný sprchový kout se nachází naproti přes uličku. K dispozici jsou dva sušící topné žebříky.

Jedná se o komisní prodej.

U tohoto karavanu je možný odpočet DPH. Cena bez DPH 495 041 Kč.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.