Mám zájem o tento karavan

Cena: 249 900 Kč

Obytný přívěs Bailey Senator Oklahoma 5, rok výroby 2005, 4 lůžka, délka celkem 7 194 mm, celková šířka 2 280 mm, provozní hmotnost 1 247 kg, maximální přípustná hmotnost 1 499 kg.

Topení na plyn, topení na 220V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 220V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, dvojitá okna, panoramatické okno, střešní ventilátor 12V, televizní anténa na střeše, vnitřní nádrž na užitkovou vodu 70 l, venkovní kastlík na 12V baterii, elektrický pojezd, venkovní přípojka na vodu z řádu, venkovní přípojka na plyn (grill), venkovní dvířka k úložnému prostoru pod postelí, krycí plachta HTD, rezervní kolo na držáku pod karavanem, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut, toto sezení se dá využít i jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu se nachází francouzské dvoulůžko.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem a pracovní plochou.

Samostatná koupelna na zádi se sprchou a toaletou Thetford. Umyvadlo se nacházi v ložnici před koupelnou.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.