Mám zájem o tento karavan

Cena: 599 900 Kč

Obytný přívěs Bürstner Averso 560 TK, rok výroby 2015, 6 lůžek, délka celkem 7 780 mm, celková šířka 2 500 mm, provozní hmotnost 1 465 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 900 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostoru, úložný prostor pod patrovou postelí přístupný z venku, bezpečnostní patka na dveřích úložného prostoru, externí kombinovaná zásuvka 230V výstup a SAT/TV, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, trakční baterie, trezor, střešní klimatizace, markýza na střeše, elektrický pojezd, rezerva v předním kastlíku, nosič kol na oji, nosič kol na zadní stěně, držák na TV, stabilizátor.

Spaní pro 6 osob. Sezení uprostřed karavanu se rozkládá na menší dvoulůžko. V zadní části karavanu se nachází pevné dětské palandy a v přední části karavanu, v oddělitelné ložnici, francouzské lůžko.

Kuchyně s chladničkou (230V,12V,plyn) se samostatným mrazákem, plynovými sporáky a dřezem. 

Koupelna na zádi se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, chemickou toaletou Thetford a úložnými prostory.

Jedná se o komisní prodej.

U tohoto karavanu je možný odpočet DPH. Cena bez DPH 495 785 Kč.

Karavan je ve velmi dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.