Mám zájem o tento karavan

Cena: 489 900 Kč

Obytný přívěs Bűrstner Averso, rok výroby 2017, 4 lůžka, délka celkem 7 420 mm, celková šířka 2 300 mm, provozní hmotnost 1 280 kg, maximální přípustná hmotnost 1 700 kg, konstrukční rychlost v TP 130 km/h.

Plynové topení Truma, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektřinu, dvojitá okna, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, panoramatické okno, příprava pro trakční baterii + nabíječka CTEK, venkovní dvířka k úložnému prostoru, rezervní kolo v předním kastlíku, stabilizátor, nádrž na užitkovou vodu, držák na dvě kola na oji, střešní klimatizace Dometic.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v zadní části karavanu se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut. V přední části jsou k dispozici dvě podélná jednolůžka.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna s umyvadlem a toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v perfektním stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Opatření proti COVID-19: Provozovna pro veřejnost dočasně uzavřena. Pro individuální domluvu a zájem o karavany volejte 724009370.
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.