Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Bűrstner Belcanto 510 TS, rok výroby 2009, 4 lůžka, celková délka 7 310 mm, celková šířka 2 500 mm, provozní hmotnost 1 150 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 600 kg, STK do 05/2024.

Topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektřinu (230V), sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, servisní dvířka k úložnému prostoru, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, příprava připojení pro trakční baterii, solární panel, manuální satelit na střeše, TV na polohovatelném držáku, střešní markýza, připravená sada nových pneu, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v zadní části karavanu se rozkládá na prostorné lůžko pro dvě osoby. V přední části karavanu se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s absorpční chladničkou, plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Koupelna se sprchou a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti budou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.