Mám zájem o tento karavan

Cena: 439 000 Kč

Obytný přívěs Caravelair Antares 450, rok výroby 2016, 4 lůžka, celková délka 6 400 mm, celková šířka 2 300 mm, provozní hmotnost 937 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 050 kg. 

Topení na plyn, ohřev vody na plyn, ohřev vody na elektřinu (230V), sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu na dveřích, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přípojka na vodu z řádu, venkovní sprcha, trakční baterie, nosič kol na oji, střešní klimatizace Dometic, měnič napětí 12/230V, střešní markýza Thule, televizní anténa na střeše, plochá 24´´ TV na polohovatelném držáku, 12V KombiAlarm, univerzální venkovní zásuvka, solární panel, trezor, bezpečnostní patka na dveřích, předstan Trigano Ocean.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v zadní části karavanu se rozkládá menší dvoulůžko. V přední části karavanu se nachází dvě podélná jednolůžka, která lze spojit do prostorného letiště.

Kuchyně s chladničkou (230V,12V,plyn), plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna se sprchou, sprchovým závěsem, umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

U tohoto karavanu lze odečíst DPH. Cena bez DPH 362 810 Kč.

Karavan je ve velmi dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a vyzkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.