Mám zájem o tento karavan

Cena: 219 000 Kč

Obytný přívěs Caravelair Eden Speciale 480, datum první registrace 2010, 4 lůžka, celková délka 6 700 mm, celková šířka 2 300 mm, provozní hmotnost 1 160 kg, maximální technicky přípustné zatížení 1 500 kg. Délka kedrové lišty 9,5 m. 

Topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na 220V, dvojitá okna, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, DVBT anténa na střeše, externí zásuvka 220/SAT, dodělány rozvody na 12 V, trakční baterie 110 AH, vnitřní nádrž na užitkovou vodu,mobilní odpadní nádrž, markýza Fiama ve vaku, střešní klimatizace, eletrický pojezd, přídavné ventilátory k chladničce, nové tlumiče, rezervní kolo v předním kastlíku, stabilizátor

Spaní pro 3 až 4 osoby. V oddělitelné ložnici v přední části karavanu se nachází královské lůžko. Sezení ve středu karavanu se rozkládá na další menší lůžko.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna s umyvadlem, toaletou Thetford a úložnými prostory.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Od 27. do 28.2. z technických důvodů není možno vydávat a přijímat karavany či zboží. !!! V sobotu 29.2. z technických důvodů zavřeno !!!
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.