Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

Obytný přívěs Chateau Cantara 520CT, rok výroby 2001, 4 lůžka, délka celkem 7,25 m, délka nástavby 5,90 m, hmotnost prázdného karavanu 1175 kg, maximální přípustná hmotnost 1500 kg.

Topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektriku, dvojitá okna, panoramatické okno, digestoř, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostoru, stabilizátor, hliníková kola, plastový schůdek, kompletní předstan, vnitřní nádrž na užitkovou vodu.

Spaní pro 4 osoby. Oddělená dvě lůžka v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je kompaktní, 3v1 – se sprchovou vaničkou, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve velmi pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz samozřejmostí.

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.