Mám zájem o tento karavan

Cena: 210 000 Kč

Obytný přívěs Coachman Laser 590/5, rok výroby 2000, 4 – 5 lůžek, délka celkem 7,66 m, délka nástavby 6,66 m, hmotnost prázdného karavanu 1318 kg, maximální přípustná hmotnost 1600 kg. KLIMATIZACE

Topení na plyntopení na 220Vrozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plynalarmdvojitá oknazabudované rádiotelevizní anténa na střešepanoramatické oknostřešní ventilátor 12Vsítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknechovládací panel 12Vvenkovní kastlík pro 12V bateriivenkovní dvířka k úložnému prostoruvenkovní přípojka plynu pro grily, zásuvka 220 V pro předstan, stabilizátor, klimatizace,venkovní sprcha, pevná markýza na střeše, 70L vnitřní nádrž na vodu včetně čerpadla a venkovní nálevky, LED TV FINLUX na 12V / 220V s CD/DVD mechanikou na kloubovém držáku, odpadní nádrž, venkovní schůdky, rezerva, nájezdové klíny, 2 polohovací křesla. STK do 10/2020

Spaní pro 4 – 5 osob. Sezení na zádi karavanu, které se rozkládá na dvoulůžko vespod a případně poskytuje možnost rozložit i palandu nad tímto sezením. Tento typ je vhodný i pro rozložení trvalého dvoulůžka na zádi. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Toto sezení je možné využít jako dvě samostatná lůžka. Ke každému sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, grilem, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna  se sprchou, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.