Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

Obytný přívěs Coachman VIP 520/4, rok výroby 2006, 4 lůžka, délka celkem 7,3 m, délka nástavby 6,3 m, hmotnost prázdného karavanu 1395 kg, maximální přípustná hmotnost 1590 kg. MOVER, solární panel 170 W, trakční baterie 110 Ah.

Topení na plyn, topení na 220V, rozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plyn, alarm, dvojitá okna, zabudované rádio, televizní anténa na střeše, panoramatické okno, střešní ventilátor 12V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, ovládací panel 12V, venkovní kaslík pro 12V baterii, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní sprcha, venkovní přípojka plynu pro grily, elektrický pojezd (MOVER), stabilizátor, kombialarm, bezpečnostní madlo na dveřích, trakční baterie 110 Ah, příprava pro další trakční baterii, solární panel  MT Power Line 170 W s automatickou regulací dobíjení, v roce 2014 nové pneumatiky Barum.

Spaní pro 4 osoby. Malé sezení na boku, které se rozkládá na palandu pro dvě osoby. Vrchní palanda je běžně určena do 50 kg. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Toto sezení je možné využít jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, plynovým grilem, elektrické piezzo zapalování, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je velmi prostorná, samostatná, se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou Thetford s vlastním zásobníkem a úložnými prostory.

Karavan je v perfektním stavu po pečlivém majiteli, servis prováděn společnosti BURIMEX s.r.o. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

Jedná se o komisní prodej.

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.