Mám zájem o tento karavan

Cena: 199 900 Kč

Obytný přívěs Elddis Avante 472, rok výroby 2005, 2-3 lůžka, celková délka 6 361 mm, délka nástavby 4 560 mm, celková šířka 2 148 mm, provozní hmotnost 1 044 kg, maximální technicky přípustná hmotnost 1 240 kg.

Topení na plyn, topení na 220V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 220V, dvojitá okna, sitě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proto hmyzu ve dveřích, panoramatické okno, televizní anténa na střeše, kouřový alarm, zabudované rádio a reproduktory, venkovní kastlík pro 12V baterii, redukce na anglických zásuvkách, vnitřní nádrž na užitkovou vodu (70l), venkovní přípojka na vodu z řádu, rezervní kolo na držáku pod karavanem, předstan, stabilizátor.

Spaní pro 2-3 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut. Toto sezení je možno také využít jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek.

Rohová kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, dřezem, plynovou troubou, grillem a pracovní plochou.

Prostorná koupelna se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou Thetford a úložnými prostory.

Karavan je ve výborném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz, revize plynu a revize elektriky jsou již v ceně přívěsu. Revize vás mohou ujistit o řádném stavu elektroinstalace i plynových rozvodů. Součástí revize plynu je i tlaková zkouška díky které se objeví i sebemenší únik plynu.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.