Mám zájem o tento karavan

Obytný automobil Fiat Ducato Pegaso Garage, rok výroby 2004, 6 lůžek, 6 míst k sezení, délka celkem 6,89 m, šířka 2,25 m, výška 3,05 m, hmotnost prázdného karavanu 3166 kg, maximální přípustná hmotnost 3500 kg, 2.8 Diesel, rádio, stav tachometru 204 671 km.

Truma –  plynový bojler, naftové topení Webasto, přídavné plynové topení Truma, měnič napětí 300W, dvojitá okna, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, ovládací panel 12V, prostorná garáž, markýza, vnitřní nádrž na užitkovou vodu 100L, odpadní nádrž 100L, trakční gelová nástavbová baterie, držák na kola, 2x solární panel, žebřík na střechu.

Spaní pro 6 osob. Pevné velké lůžko v zadní části. Sezení na boku, které se rozkládá na dvoulůžko a prostorné spaní v alkovně.

Kuchyně s velkou chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, grilem, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Samostatná koupelna s oddělenou sprchou, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Obytný vůz je v pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Další karavany v této cenové relaci

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.