Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

Obytné vozidlo Fiat Ducato10  Rimor, rok výroby 1996, motor 1.9 TD, 60 Kw. stav tachometru 53 600 km, 6 lůžek, počet míst pro jízdu 4 délka celkem 5,55 m, šíře 2,24 m, provozní hmotnost vozidla 2 350kg, maximální přípustná hmotnost 2 810 kg.

Topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na plyn, dvojitá okna, zabudované rádio, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, ovládací panel 12V, venkovní dvířka k úložnému prostoru, zánovní pneu, vysouvací schůdek, měnič napětí z 12V na 220V, nosič na kola, markýza na boku, tažné zařízení 7 PIN zásuvka, solární panel 100 W, vyrovnávací stabilizační nohy, 70 Ah baterie pro nástavbu, v letošním roce proveden nástřik podvozku, dutin vozidla, ostatní části nově zinkovány, v interiéru spousta kapsářů, výměna oleje v převodovce, rezervní kolo, hever, 

Spaní pro 6 osob. Pevná palanda v zadní části vozidla. Sezení na boku, které se rozkládá na lůžko pro dvě osoby, k dispozici je stolek. V přední části  alkovna pro dvě dospělé osoby.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou, digestoř a osvětlení pracovní plochy.

Koupelna je prostorná se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Karavan je v perfektním stavu. Vozidlo je vzhledem k roku výroby zachovalé, interiér je pěkný, čistý bez známek poškození. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK do 17.06.2017, kompletní původní dokumentace ke spotřebičům a k vozidlu.

 

Jedná se o komisní prodej.

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.