Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

Možný odpočet DPH!!! Cena s DPH 889 900 Kč, cena bez DPH 735 455 Kč!

Obytný automobil Ford Freetec A 678 G, rok výroby 2008, 6 lůžek, 4 místa k sezení, délka celkem 7,02 m, šířka 2,30 m, výška 3,03 m, hmotnost prázdného karavanu 3146 kg, maximální přípustná hmotnost 3500 kg, 2.4 Diesel, 103kW, rádio, motorová klimatizace, tempomat, stav tachometru 17 438 km.

Truma Combi –  plynový bojler i topení v jednom, dvojitá okna, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, ovládací panel 12V, prostorná garáž, markýza včetně bočnic, stabilizační nohy, 2x televize se satelitním příjmem, satelit, vnitřní nádrž na užitkovou vodu 100L, odpadní nádrž 100L, držák na kola, žebřík na střechu, elektrický schůdek, couvací kamera.

Spaní pro 6 osob. Pevné velké lůžko v zadní části. Sezení na boku, které se rozkládá na dvoulůžko a prostorné spaní v alkovně.

Kuchyně s velkou chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, mikrovlnou troubou, digestoř, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Samostatná koupelna s oddělenou sprchou, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Obytný vůz je v pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz.

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.