Mám zájem o tento karavan

Cena: 0 Kč

Obytný automobil Ford Transit Dethleffs Globevan, rok výroby 2007, 2-3 lůžka, 4 místa k sezení, délka celkem 5,96 – 6,75 m, šířka 2,15 m, výška 2,67 – 2,74 m, hmotnost prázdného karavanu 2690 kg, maximální přípustná hmotnost 3500 kg, 2.2 Diesel, airbag, klimatizace v kabině, tempomat, ovládání rádia na volantu, vysílačka, rádio, termo rolety v kabině, ALU kola, stav tachometru 124 174 km.

Truma Combi –  plynový bojler i topení v jednom, dvojitá okna, televizní anténa na střeše, panoramatické okno HEKI, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, ovládací panel 12V, garáž, markýza, vnitřní nádrž na užitkovou vodu 110L, odpadní nádrž 100L, trakční nástavbová baterie, držák na 4 kola, parkovací kamera, solární panel, náhradní WC kazeta, Duo Control, WC odvětrávání SOG, LED osvětlení, elektrický schůdek, žebřík na střechu, rezerva, rozfuk i pod lůžko, 

Spaní pro 2-3 osoby. Pevné velké lůžko v zadní části. Sezení na boku, které se rozkládá na malé jednolůžko. 

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Samostatná koupelna se sprchou, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Jedná se o komisní prodej.

Obytný vůz je v pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Další karavany v této cenové relaci

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.