Mám zájem o tento karavan

Cena: 479 900 Kč

Obytný přívěs Hobby De Luxe 650 KMFe, rok výroby 2011, 4-6 lůžek, délka celkem 8,43m, hmotnost prázdného karavanu 1690kg, maximální přípustná hmotnost 2000kg, velký a prostorný karavan.

Topení na plyn-dvojité topenírozvody a rozfuk vzduchu , elektrobojler Truma Therme TT, TV Finlux, automatický satelit, markýza Thule, podsvícení markýzi včetně DO, solární panel 130 W, trakční baterie GEL 120 W, trezor, klimatizace Dometic, vnitřní nádrž na vodu,  rezervní kolo, krycí plachta na karavan, venkovní přípojka plynu na gril, dvojitá oknapanoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, přípojka na 220V, servisní dvířka k úložnému prostoru pod postelí, stabilizátor

Spaní pro 4-6 osob. Boční prostorné sezení ve středu karavanu se rozkládá na lůžko. V přední části karavanu je pevné francouzské lůžko oddělitelné šoupacími dveřmi. Na zádi je menší sezení a pevné palandy.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřez, pracovní plocha.

Koupelna samostatná se sprchou a toaletou Thetford s vlastním zásobníkem. Umyvadlo je samostatně v prostoru ložnice.

Karavan je v pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz, revize plynu a revize elektriky jsou již v ceně přívěsu. Revize vás mohou ujistit o řádném stavu elektroinstalace i plynových rozvodů. Součástí revize plynu je i tlaková zkouška díky které se objeví i sebemenší únik plynu.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Pozor!!!! z důvodu velikonočních svátků máme od 19.04 do 22.04. zavřeno
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.