Mám zájem o tento karavan

Cena: 299 000 Kč
Původní cena: 330 000 Kč

Hobby De Luxe 560, rok výroby 2006, 6 lůžek, délka celkem 7,621 m, hmotnost prázdného karavanu 1256 kg, maximální přípustná hmotnost 1600 kg.

Topení na plyn a elektřinu Truma, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektriku, držák Thule G2 na 3 kola, stabilizace spojovacího zařízení WS 3000, dvojitá oknapanoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknechvenkovní dvířka k úložnému prostoru,markýza ve vaku Fiamma, solární panel, trakční baterie, anténa pro pozemní vysílání, televize 12 V/230 V, USB, LED osvětlení, rezervní kolo, střešní hagusy, zadní žebřík.

Spaní pro 6 osob. Pevné lůžko v oddělitelné ložnici. Boční sezení, které se dá rozložit na dvoulůžko. V zadní části jsou pevné palandy. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, mikrovlnou troubou, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna se sprchou a toaletou thetford s vlastním zásobníkem. Umyvadlo se nachází v ložnici.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. Nová STK  do 8/2020

Jedná se o komisní prodej

  •  

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.