Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Hobby Excellent 495 WBF, modelová řada 2019, 4 lůžka, celková délka 7 124 mm, celková šířka 2 300 mm, provozní hmotnost 1 321 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 750 kg.

Truma Combi 4 – topení a systém ohřevu vody v jednom (pouze plyn), rozvody a rozfuk vzduchu, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, venkovní dvířka k úložnému prostoru, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, trakční baterie, solární panel, měnič napětí 12V/230V 1200 W, elektrický pojezd, venkovní kombinovaná zásuvka výstup 230V, SAT/TV, střešní markýza, DuoControl (bez bezpečnostních plynových hadic), vyjímatelné koberce, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. V zadní části karavanu se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

U tohoto karavanu je možný odpočet DPH. Cena bez DPH je 578 429 Kč.

Karavan je ve perfektním stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.