Mám zájem o tento karavan

Cena: 389 900 Kč
Původní cena: 439 900 Kč

Obytný přívěs Hobby Excellent 540 UFf, rok výroby 2015, 4 lůžka, délka celkem 7,34 m, délka nástavby 6,15 m, celková šířka 2,3 m, hmotnost prázdného karavanu 1376 kg, maximální přípustná hmotnost 1500 kg.

Plynové topení Truma S-3004, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektriku, TFT ovládací displej pro systém osvětlení a indikátor nádrže, s funkcí SI-BUS = hlavní ovládací jednotka, venkovní zásuvka, včetně výstupu 230 V,  připojení SAT/TV, panoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích do 1/2, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, konstrukční rychlost v TP 100 km/h, vnitřní zásobník vody 50L.

Spaní pro 4 osob/y. V přední části se nachází uzavíratelná ložnice s ostrovním lůžkem přístupném z obou stran. Velké sezení v zadní části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut.

Kuchyně s věžovou chladničkou 150L (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna ve středu karavanu, se sprchovou vaničkou, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory (sprchu lze dodělat).

Karavan je v dobrém stavu. 

Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Karavan má COC list.

 

 

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.