Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Hobby Prestige 495 UL, modelová řada 2020, 4 lůžka, celková délka 7 217 mm, celková šířka 2 300 mm, provozní hmotnost 1 298 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 500 kg.

Topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektřinu, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, doděláván trakční baterie (105 Ah) s nabíječkou, elektrický pojezd, sluneční střecha, střešní ventilátor 12V, venkovní sprcha, externí přípojka pro plyn (grill), externí kombinovaná zásuvka 230V/SAT/TV, DuoControl Cavagna, venkovní dvířka k úložnému prostoru, HTD krycí plachta, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v zadní části karavanu se rozkládá na prostorné lůžko. V přední části karavanu se nachází dvě samostatná lůžka. Tyto lůžka je možné spojit a vytvořit letiště – neoriginální způsob.

Kuchyně s absorpční chladničkou, plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna s umyvadlem a chemickou toaletou Thetford. Toaleta nebyla nikdy používána. 

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.