Mám zájem o tento karavan

Cena: 289 900 Kč

Obytný přívěs Hobby Prestige 610 UF, rok výroby 2001, 4 lůžka, celková délka 8 008 mm, celková šířka 2 500 mm, provozní hmotnost 1 350 kg, maximální přípustná hmotnost 1 750 kg.

Topení na plyn, topení na 220V, rozvody a rozfuk vzduchu, elektrobojler Elgena 20L, sitě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu v horní polovině dveří, dvojitá okna, televizní anténa na střeše, držák na TV, satelitní reciever, vnitřní nádrž s kolečky na užitkovou vodu, přípojka na vodu GOK, nádrž s kolečky na odpadní vodu, venkovní dvířka k úložnému prostoru, přídavné LED osvětlení v interiéru, digestoř, stabilizátor.

Spaní pro 4-5 osob. Sezení v zadní části karavanu se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut. Pevné francouzské lůžko v oddělitelné ložnici v přední části karavanu.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), mikrovlnou troubou, digestoří, plynovými sporáky, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna s umyvadlem, toaletou Thetford a úložnými prostory.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.