Mám zájem o tento karavan

Cena: 750 000 Kč

Obytný přívěs Hobby Prestige 650 UMFe, datum první registrace 2019, modelová řada 2019, 5 lůžek, celková délka 8 325 mm, celková šířka 2 500 mm, provozní hmotnost 1 655 kg, nejvyšší technicky přípustné zatížení 2 000 kg.

Topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech. síť proti hmyzu ve dveřích, TFT kontrolní panel, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, externí kombinovaná zásuvka 230V a SAT/TV, venkovní dvířka k úložnému prostoru, autonomní paket 12V – nabíječka s boosterem; trakční baterie; bateriový senzor; bateriový kastlík, vyjímatelné koberce, sprchová baterie a závěs, TV anténa na střeše, držák na TV, plochá TV 22´´, střešní klimatizace, střešní markýza, stabilizátor.

Spaní pro 5 osob. Sezení v zadní části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko během 2 minut. Menší sezení uprostřed karavanu se v případě potřeby rozloží na menší lůžko. V přední časti karavanu v oddělitelné ložnici se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně se 150-litrovou věžovou chladničkou (230V,12V,plyn), plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna se sprchou, sprchovým závěsem a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Jedná se o komisní prodej.

U tohoto karavanu lze odečíst DPH. Cena bez DPH 619 834 Kč.

Karavan je ve velmi dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a vyzkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.