Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Hobby Prestige 660 WFC, modelová řada 2021, 4 lůžka, celková délka 8 325 mm, celková šířka 2 500 mm, aktuální hmotnost karavanu 1 658 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 2 200 kg.

Truma Combi 6 E – topení a systém ohřevu vody v jednom (plyn, 230V), rozvody a rozfuk vzduchu, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, autonomní paket, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, venkovní dvířka k úložnému prostoru, kouřový hlásič, střešní markýza, nosič kol na oji, nosič kol na zadní stěně, mover Truma (pouze dva motory), 12V TV Finlux na polohovatelném držáku, vyjímatelné koberce, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. V zadní části karavanu se nachází pevné francouzské lůžko.

Kuchyně s absorpční chladničkou (objem 133 litrů), plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Jedná se o komisní prodej. U tohoto karavanu je možný odpočet DPH. Cena bez DPH je 785 868 Kč.

Na zádi karavanu se nachází prostorná koupelna se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, úložnými prostory a chemickou toaletou Thetford.

Karavan je ve velmi dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.