Mám zájem o tento karavan

Cena: 539 900 Kč

Obytný přívěs Hobby Prestige 720 UKFe, rok výroby 2017, 7 lůžek, délka celkem 9 030 mm, celková šířka 2 500 mm, provozní hmotnost 1 896 kg, maximální přípustná hmotnost 2 200 kg. 

Topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V kontrolní panel, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, venkovní dvířka k úložnému prostoru, střešní klimatizace, stabilizátor.

Spaní pro 7 osob, ideálně 4 dospělí a 3 děti. Sezení v zadní části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko během 3 minut. V přední části karavanu se nachází francouzské lůžko a před ním 2 dětské palandy a menší rozkládací sezení.

Kuchyně s chladničkou (230V,12V,plyn), plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna v přední části karavanu se sprchou a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Jedná se o komisní prodej.

U tohoto karavanu je možný odpočet DPH. Cena bez DPH 446 198 Kč.

Karavan je dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Opatření proti COVID-19: Provozovna pro veřejnost dočasně uzavřena. Pro individuální domluvu a zájem o karavany volejte 724009370.
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.