Mám zájem o tento karavan

Cena: 339 000 Kč

Obytný přívěs Hymer Puck 120GT, rok výroby 2008, 2 lůžka, délka celkem 4,09 m, hmotnost prázdného karavanu 510 kg, maximální přípustná hmotnost 700 kg, stylový a výjimečný karavan.

Dvojitá okna, zvedací střecha, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, venkovní kaslík na PB bombu, omyvatelná podlaha – kvalitní linoleum, množství úložných prostor, nová rolovací markýza Fiamma, nájezdová brzda, stylový a velmi originální polep celého karavanu s UV ochranou z roku 2018.

Spaní pro 2 – 3 osoby. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Toto sezení je možné využít jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

V karavanu není koupelna.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve velmi pěkném stavu. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. Součástí dokumentů ke karavanu jsou také revizní zprávy na elektro a plyn.

( Předstan je součástí přívěsu pouze, když je uvedený v popisu. Ke každému karavanu na přání předstan zajistíme za velmi výhodné ceny ( běžně cca 8 tisíc kč ). Řadu předstanů držíme skladem, tudíž jsou k odběru okamžitě.)

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.