Mám zájem o tento karavan

Cena: 429 900 Kč

Obytný automobil Knaus Eifelland 520, podvozek Fiat Ducato 2.8 TDI, stav tachometru 180 619 km, rok výroby 2000, 4 lůžka, 6 registrovaných míst k sezení, celková délka 5 595 mm, celková šířka 2 300 mm, celková výška 3 000 mm, provozní hmotnost 2 500 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 3 200 kg, nebourané, pravidelně servisované vozidlo, parkováno v garáži, bez zimního provozu, STK do 3/2022.

Topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, TV+DVD, anténa + SAT, střešní klimatizace, měnič napěti 230/12V + 12/230V, nádrž na užitkovou vodu 100 litrů, nádrž na odpadní vodu 100 litrů, zadní stabilizační nohy, elektricky výsuvný schod, markýza s LED osvětlením, denní LED svícení, přídavné dálkově světlomety, nosič skůtru, přídavná demontovatelná bedna, nosiš na kola, 2x 100 Ah nástavbová baterie, barevná couvací kamera, příprava na kameru, tempomat, tažné zařízení, čidlo úniku plynu, bezpečnostní pojistky na dveřích, rezerva, vzduchové měchy zadní nápravy s vývodem pro kompresor, střešní nosič, nové letní i zimní pneu.

Spaní pro 4 osoby. Sezení na boku vozu se rozkládá na další lůžko. V alkovně se nachází prostorné letiště.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna se sprchou, umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

Obytný automobil je ve velmi dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.