Mám zájem o tento karavan

Cena: 209 900 Kč

Obytný přívěs Knaus Eifelland, rok výroby 2005, počet lůžek 5, celková délka 6 580 mm, celková šířka 2 170 mm, provozní hmotnost 945 kg, maximální technicky přípustná hmotnost 1 200 kg.

Plynové topení Truma, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektriku, dvojitá okna, sítě proti hmyzu ve všech oknech, termorolety ve všech oknech, panoramatické okno, držák na tv u předního sezení, venkovní držák a přípojka na TV anténu, vekovní dvířka k úložnému prostoru, nádrž na užitkovou vodu 30L, přenosná nádrž na odpadní vodu, příprava pro trakční baterii v předním kastlíku, rezevrní kolo v předním kastlíku, venkovní přípojka 230V, držák na dvě kola na oji, stabilizátor.

Spaní pro 5 osob. Sezení v zadní části se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut. Sezení v přední části karavanu je rozloženo na spaní a je přidána matrace. Opěrky a ostatní čalounění je stále k dispozici. Nad tímto sezením se nachází jedna dětská palanda.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna se sprchou, sprchovým závěsem, umyvadlem a toaletou Thetford.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.