Mám zájem o tento karavan

Cena: 279 900 Kč

Obytný přívěs Knaus Sűdwind 500, rok výroby 2006, 4 lůžka, délka celkem 7 315 mm, šířka celkem 2 300 mm, provozní hmotnost 1 235 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 700 kg.

Topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, dvojitá okna, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, venkovní kombinovaná zásuvka výstup 230V a SAt/TV, venkovní dvířka k úložným prostorům, bezpečností patky na dvířkách k úložným prostorům, bezpečnostní madlo na dveřích, markýza na boku karavanu, předstan, střešní klimatizace, TV anténa na střeše, plochá TV, televizní tuner, trakční baterie, dodělávaná digestoř, rezerva v předním kastlíku, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné lůžko během 2 minut. V zadní části karavanu se nechází pevné francouzské lůžko.

Kuchyně s chladničkou (230V,12V,plyn), plynovými sporáky, dřezem, dodělávanou digestoří a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna na zádi se sprchovou baterií, sprchovým závěsem a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází před koupelnou.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.