Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

Obytný přívěs Knaus Südwind 500, rok výroby 2002, 6 lůžek, délka celkem 7,4 m, celková šířka 2,5 m, hmotnost prázdného karavanu 1200 kg, maximální přípustná hmotnost 1700 kg.

Prostorný, nezávislý, velmi zachovalý karavan – topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plyn, dvojitá okna, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní přípojka plynu pro grilystabilizátor, nové pneu, nosič na kola na oji, trakční baterie, solární panel, 2x vnitřní nádrž na vodu (45L + 70L), držák TV, ukazatel stavu vody v nádrži (u 45L nádrže), TriGas Linnepe alarm.

Spaní pro 6 osob. V přední části se nachází pevné francouzské lůžko v oddělitelné ložnici. Sezení na boku pro čtyři osoby, které se rozkládá na lůžko pro dvě osoby. Na zádi jsou pevné palandy.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, digestoří, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je samostatná, se sprchovým koutem a toaletou thetford s vlastním zásobníkem. Umyvadlo se nachází v ložnici.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve velmi pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz je samozřejmostí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.