Mám zájem o tento karavan

Cena: 234 900 Kč

Obytný přívěs LMC 490 K, rok výroby 2008, 4 lůžka, délka celkem 6,70 m, šířka 2,28 m, hmotnost prázdného karavanu 1 130 kg, maximální přípustná hmotnost 1 300 kg.

Topení na plyn i elektřinu, rozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na elektriku, vnitřní nádrže na vodu 50 a 40 L, měnič napětí 1600 W, solární panel 120 W, bezpečnostní madlo na dveřích, trakční baterie, markýza ve vaku, nová kompresorová lednice, duo control,  dvojitá oknapanoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, venkovní sprcha, venkovní přípojka plynu na gril.

Spaní pro 4 osoby. Dvě pevná dělená lůžka v oddělitelné ložnici s možností prostorného letiště. Velké sezení v zadní části které se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, digestoří, dřezem, mikrovlnnou troubou, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna s umyvadlem a toaletou Thetford.

Karavan je v dobrém stavu. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK do 03.05.2020.

Jedná se o komisní prodej.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.