Mám zájem o tento karavan

Cena: 238 900 Kč
Původní cena: 268 900 Kč

Obytný přívěs Lunar Clubman 475 CK, rok výroby 2008, 2 – 3 lůžka, celková délka 6 330 mm, délka nástavby 5 420 mm, celková šířka 2 280 mm, provozní hmotnost 1 104 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 280 kg.

Topení na plyn, topení na elektřinu (230V), rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na elektřinu, dvojitá okna, televizní anténa na střeše, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všechno oknech, termorolety na všech oknech, venkovní kaslík na 12v baterii, stabilizátor, venkovní přípojka na plyn (gril), připojka na vodu z řádu, alarm.

Spaní pro 2-3 osoby. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut. Toto sezení lze také využít jako dvě samostatná lůžka.

Kuchyně s plynovou troubou, mikrovlnnou troubou, chladničkou (220,12,plyn), grilem, plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou, pracovní plochou.

Koupelna je prostorná, samostatná, se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou thetford s vlastním zásobníkem a úložnými prostory.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz, revize plynu a revize elektriky jsou již v ceně přívěsu.

 

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.