Mám zájem o tento karavan

Cena: 519 900 Kč

Obytný přívěs Lunar Clubman SB, rok výroby 2012, 4-5 lůžek, délka celkem 7,35 m, délka nástavby 5,78 m, hmotnost prázdného karavanu 1285 kg, maximální přípustná hmotnost 1440 kg.

Výkonné teplovodní topení a ohřívač vody od firmy ALDE na plyn i elektřinu, dvojitá oknazabudované rádiotelevizní anténa na střešepanoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, ovládací panel 12Vvenkovní kaslík pro 12V baterii, trakční baterie, venkovní dvířka k úložnému prostoruvenkovní přípojka plynu pro grily, el. pojezd, 4 m markýza, vnitřní 70L nádrž na vodu, střešní ventilátor 12V, nosič na 3 kola na zadní stěně, stabilizátor, elektronická stabilizace podvozku alko ATC.

Spaní pro 4-5 osob. Na zádi dvě pevná dělená lůžka v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části do U, které se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou..

Samostatná koupelna v zadní části karavanu je prostorná, se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

 

Karavan je v perfektním stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.