Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Lunar Clubman SB, rok výroby 2012, 4 lůžka, celková délka 7 358 mm, celková šířka 2 280 mm, provozní hmotnost 1 285 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 440 kg.

Alde 3010 – teplovodní topení a systém ohřevu vody v jednom (plyn, 230V), sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, servisní dvířka k úložnému prostoru, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie, TV anténa, DuoControl včetně plynových filtrů, nádrž na užitkovou vodu, mobilní nádrž na odpadní vodu, přípojka na vodu z řádu, externí přípojka na plyn (grill), nosič kol na oji, nosič kol na zadní stěně, bezpečnostní přídavný zámek, markýza, elektrický pojezd, střešní klimatizace, elektronická stabilizace podvozku karavanu Alko ATC, rezerva v držáku pod karavanem, trezor, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné lůžko. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu se nachází dvě samostatná lůžka.

Kuchyně s chladničkou (230V,12V,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, plynovým grillem, mikrovlnnou troubou, dřezem, a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Karavan je prodáván s následující závadou: nefunkční rádio

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve výborném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.