Mám zájem o tento karavan

Cena: 249 900 Kč

Obytný přívěs Lunar Lexon 575 EB, rok výroby 2008, 4 lůžka, celkové délka 7 260 mm, celková šířka 2 280 mm, provozní hmotnost 1 199 kg, maximální možná přípustná hmotnost 1 420 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, zabudované rádio, střešní ventilátor 12V, televizní anténa na střeše, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní kastlík na trakční baterii, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, venkovní přípojka na vodu, venkovní přípojka na plyn (grill), bezpečností madlo u vstupních dveří, markýza na střeše karavanu, solární panel, rezerva v držáku pod karavanem, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko během 3 minut. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu se nachází francouzské lůžko. 

Kuchyně s chladničkou (230V,12V,plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem a pracovní plochou.

Koupelna na zádi karavanu se sprchovým koutem a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.