Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Lunar Quasar EB, rok výroby 2004, 4 lůžka, celková délka 6 700 mm, celková šířka 2 160 mm, provozní hmotnost 1 040 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 300 kg.

Topení na plyn, topení na elektřinu, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na elektřinu, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, externí plnění vody, servisní dvířka k úložnému prostoru, venkovní kastlík pro trakční baterii, vestavěné rádio, 12V střešní ventilátor elektrický pojezd, rezervní kolo v předním úložném prostoru, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné lůžko pro dvě osoby. K tomuto sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s absorpční chladničkou, plynovými sporáky, plynovou troubou, plynovým grillem, dřezem a pracovní plochou.

Koupelna se sprchou a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti budou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.