Mám zájem o tento karavan

Cena: 889 900 Kč

Obytný automobil Rimor Kentucky, rok výroby 2015, 6 míst k sezení, 6 míst ke spaní, celková délka 7 317 mm, celková šířka 2 340 mm, provozní hmotnost 2 965 kg, největší technicky přípustná hmotnost 3 500 kg, Renault master 2,3 dci diesel, 92kW. Stav tachometru 63 800 km.

Plynové topení a bojler v jednom – Truma Combi 4, rovody a rozfuk vzduchu, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, termoroleta do kabinové části, prostorná garáž přístupná z venku i zevnitř, venkovní přípojka na 230V, ovládací panel 12V, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, nádrž na odpadní vodu, elektrický schůdek, markýza Thule Omnistor, nástavbová trakční baterie, LED vnitřní osvětlení, motorová klimatizace, rádio, nové pneu.

Spaní pro 6 osob. Prostorné dvoulůžko v zadní části karavanu, dvoulůžko v alkovně. Sezení ve středu karavanu lze rozložit na menší lůžko.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Koupelna se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

Obytný automobil je v perfektním stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.