Mám zájem o tento karavan

Cena: 1 250 000 Kč

Obytný automobil Rimor Luano Camp Super Brig 695, rok výroby 2017, 5 lůžek, 4 místa na jízdu, celková délka 7 383 mm, celková šířka 2 350 mm, provozní hmotnost 3 133 kg, maximální technicky přípustná hmotnost 3 500 kg, Fiat Multijet 2.3, 96 kW, EURO 6, stav tachometru 14 318 km.

Truma Combi 6 – plynové topení a ohřev vody v jednom, rozvody a rozfuk vzduchu, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, garáž přístupná z venku z obou stran, přístup do garáže zevnitř, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, odpadní nádrž, venkovní dvířka k menšímu úložnému prostoru, trakční baterie, navigace, parkovací kamera, nosič kola na zadní stěně, střešní nosič se žebříkem, markýza.

Spaní pro 5 osob. Prostorné dvoulůžko v alkovně. V zadní části automobilu se nacházejí dvě podélná lůžka, která lze částečně spojit. Sezení uprostřed automobilu se rozkládá na menší lůžko (1 dospělý či 2 děti).

Kuchyně s chladničkou a samostatným mrazáčkem (230V,12V,plyn), plynovým grilem, plynovými sporáky a dřezem.

Rozdělená koupelna uprostřed karavanu. Umyvadlo a chemická toaleta Thetford na pravé straně. Samostatný sprchový kout na levé straně.

Jedná se o komisní prodej. 

U tohoto obytného automobilu je možný odpočet DPH. Cena bez DPH 1 033 057 Kč.

Obytný automobil je ve velmi dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.