Mám zájem o tento karavan

Cena: 349 900 Kč

Karavan byl v naší společnosti zakoupen v roce 2017 ve velmi pěkném stavu. Celková cena zakázky činila 498 626 Kč vč. DPH.

Obytný přívěs Swift Sprite Alpine 4, rok výroby 2012, 4 lůžka, délka celkem 6 390 mm, délka nástavby 5 440 mm, provozní hmotnost 1 047 kg, maximální přípustná hmotnost 1 222 kg.

Topení na plyntopení na 220Vrozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plyndvojitá oknazabudované rádiotelevizní anténa na střeše, televize 24″, 70L vnitřní nádrž na užitkovou vodu, panoramatické oknostřešní oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, ovládací panel 12Vvenkovní kaslík pro 12V baterii, trakční baterie, nádobí, venkovní dvířka k úložnému prostoru, bezpečností patka Fiamma na dveřích, požární hlásič, CO2 hlásič, zámek oje, zimní mřížky k lednici, hever, evropské zásuvky, redukce CEE, Aquaroll na pitnou vodu, hadice s regulátorem tlaku vody Whale, venkovní sprcha,  stabilizátor, rezerva, schůdek, nájezdové klíny, fixační klíny, přídavná zrcátka, konstrukční rychlost 130km/h.

Spaní pro 4 osoby. Pevné lůžko v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Toto sezení je možné využít jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, grilem, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je samostatná, se sprchovým koutem a toaletou thetford s vlastním zásobníkem. Umyvadlo se nachází v ložnici.

Karavan je v perfektním stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Jedná se o komisní prodej.

 

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Od 27. do 28.2. z technických důvodů není možno vydávat a přijímat karavany či zboží. !!! V sobotu 29.2. z technických důvodů zavřeno !!!
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.