Mám zájem o tento karavan

Cena: 650 000 Kč

Výborně vybavený obytný přívěs Sprite Cruzer 480, modelová řada 2019, 4 lůžka, celková délka 6 940 mm, celková šířka 2 250 mm, provozní hmotnost 1 315 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost do 1 500 kg.

Truma Combi 6 E – topení a bojler v jednom (plyn,230V), rozvody a rozfuk vzduchu, dvojitá okna, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací dotykový panel s možností ovládání nástavbových funkcí na dálku (bluetooth, mobilní aplikace), rádio s integrovanými reproduktory, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, mobilní nádrž na odpadní vodu, střešní markýza Thule Omnistor 6300, elektrický pojezd Reich EasyDriver, rezerva v držáku pod karavanem, solární panel s automatickým regulátorem MPPT, Truma DuoControl, dvě plynové lahve, nosič kol na zadní stěně, vyjímatelné koberce, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko běhěm 2 minut. Toto sezení lze využít i jako dvě samostatná lůžka a je k němu k dispozici rozkládací stolek. V zadní části karavanu se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s chladničkou (230V,12V,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem a pracovní plochou.

Koupelna na zádi karavanu se sprchou a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve velmi dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.