Mám zájem o tento karavan

Cena: 630 000 Kč

Obytný přívěs Sprite Cruzer 492, rok výroby 2018, 4 lůžka, celková délka 7 310 mm, celková šířka 2 250 mm, provozní hmotnost 1 370 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 550 kg.

Topení na plyn, topení na elektřinu (230V), rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na elektřinu (230V), dvojitá okna, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, zabudované rádio, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní kastlík na trakční baterii, trakční baterie, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, mobilní nádrž na odpadní vodu, markýza ve vaku, elektrický pojezd Reich, rezerva v držáku pod karavanem, Alko ATC – elektronická stabilizace podvozku, nosič kol na zadní stěně, TV Finlux, couvací kamera, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko během 2 minut. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu se nachází dvě podélná jednolůžka.

Kuchyně s chladničkou (230V,12V,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve velmi dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.